Wybrzeże Rewalskie
Jak zwiedzać wybrzeże?
Rewal to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Dzięki pięknym, piaszczystym plażom, dobrej komunikacji z innymi kurortami wybrzeża rewalskiego oraz doskonałej bazie noclegowej jest odwiedzany przez turystów z Polski i zagranicy. 
Jednym z najlepszych sposobów na zwiedzanie jest wykorzystanie licznych ścieżek rowerowych, które umożliwią dojazd w najważniejsze miejsce w okolicy bez konieczności wydawania na parkingi. 
Co warto zobaczyć
Atrakcje
Najważniejsze atrakcje w Rewalu i okolicy.
W centrum miasta
Aleja Róż

Aleja Róż i Zakochanych to dwie alejki, które łączą Rewal z Niechorzem. Wzdłuż alei możemy podziwiać aż 148 odmian róż oraz innych krzewów i egzotycznych roślin.

Spacerując mijamy po drodze tablice z miłosnymi wyznaniami spisanymi w kilkudziesięciu językach. Uroku Alei dodają rzeźby. Np. Romea i Julii.

Piękne widoki
Platforma Widokowa

Taras widokowy to jeden z najlepszych miejsc do podziwiania wybrzeża. Znajdująca się w zachodniej części plaży platforma tworzy wspaniałe warunki do podziwiania malowniczych, nadmorskich zachodów i wschodów słońca.

Wspaniałe widoki
Latarnia Morska

Latarnia morska w Niechorzu to jeden z symboli okolicy. Dumnie góruje nad okolicznym drzewostanem dzięki czemu jej światło widoczne jest z aż 37km. Aby dostać się na jej szczyt trzeba liczyć się z pokonanie około 200 schodków.

Zabytek
Ruiny w Trzęsaczu

Nieopodal Rewala znajduje się kolejny popularny kurort Trzęsacz. Jego bezkonkurencyjnym symbolem są znajdujące się na skraju klifu ruiny Kościoła św Mikołaja. W przeszłości jeden z najokazalszych kościołów  Pomorza Zachodniego górujący nad innymi drewnianymi konstrukcjami tego typu. Obecnie z dawnej świetności pozostaje jedna ściana.

 

NASZ DRUGI OBIEKT
Willa Lenka
Chcesz spędzić udane wakacje lub urlop w Rewalu, jednak z jakiegoś powodu Willa Magdalena nie jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym drugim obiektem Willa Lenka, która znajduje się w bliskiej odległości do głównego zejścia na plażę w Rewalu
Zobacz
© Willa Magdalena
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel